phpRS
Dnešní datum: 13. 07. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚervenec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Politické páky

* A máme tady precedentní rozhodnutí, jako za totality!

Vydáno dne 25. 05. 2010 (12001 přečtení)

Nic se tu za 21 let nezměnilo! Stejně jako v roce 1948 se užívají stejné praktiky, jen teď pod záminkou té tak zvané demokracie. Úcta k právu a soukromému vlastnictví je současnému establišmentu stejně ukradená, jako byla aparátčíkům z období totality.  Fischere CHUCPE!


Nedotknutelnost soukromého vlastníctví právě padla. Kdo kauzu trochu sledoval ví, že arogantní jednání úředníků v počátcích jednání s paní Havránkovou by otočilo i mrtvolou v hrobě. I  kdyby paní Havránková a její sestra chtěly i desetinásobek nabízené ceny státem, nemohlo by to způsobit větší prodražení této stavby než korupční a nekompetentní jednání úřednictva a zastupitelů. Všichni soudní vědí, že stavba dálnic u nás je za nevídané ceny, nesrovnatelně dražší než v okolních státech západní Evropy.

Všichni soudní vědí, jak stát utrácí a mrhá miliardami za ČSA, ČD a za mnoho dalších podniků vlastněných státem, jež jsou prodělečné a přesto manažeři těchto podniků pobírají statisícové platy a statisícové prémie!

Všichni soudní vědí, jak stát utrácí a mrhá milónovými částkami za vakcíny proti prasečí chřipce a našlo by se mnoho dalších miliónů a miliard, jež jsou utráceny státem vědomě neefektivně.

A jestliže stát není schopen za 16 let vyřešit demokratickou cestou za použití správných právních norem tento problém, který si způsobil už v samém začátku sporu Havránková, tak ať platí a zpětně ať platí ti co celou situaci zavinili.

Stát údajně nabídl Havránkové zhruba 766 Kč/m2 což za situace kdy tyto pozemky jsou "místně" velmi atraktivní, žádoucí a potřebné, není nijak moc, spíš málo. Volný trh, kdyby zde byla demokracie, kdyby zde byl právní stát, by za této situace kdekoliv v jiném státě znamenal cenu výrazně vyšší!

Veřejný zájem v této kauze by měl spočívat ve zjištění všech zavinění odpovědných politiků a pracovníků Vlády, Úřadu vlády a příslušných ministerstev, kteří tuto kauzu 16 let nedokázali vyřešit zákonným způsobem  s ohledem i na cenu stavby dálnice, jež se pohybuje v částkách miliard Kč, kdy cena pozemků Havránkové její sestry Štrosové z celkové ceny znamená zcela bezvýznamnou částku. Celých 16 let zbytečné práce odpovědných politiků a pracovníků Vlády, Úřadu vlády a příslušných ministerstev v této kauze nepochybně stála daňové poplatníky možná víc, než jakou cenu nakonec za pozemky Havránková a Štrosová obdrží. Všichni zúčastnění by měli být voláni k odpovědnosti i trestní!

Obávám se, že chování Vlády zavání praktikami 50tých let minulého totalitního režimu u nás, zavání praktikami užívanými komunisty v období 1948 ÷ 1989 a naznačuje, že současní politici nezapoměli co se v mládí naučili, kdy byli členy KSČ! 24.05.2010 kdy Vláda se rozhodla pozemky statkářky Havránkové kvůli D11 vyvlastnit dokazuje, že dřívější členství premiéra Vlady v KSČ není až tak nezávadné, jak tvrdil a jak tvrdili ostatní politici, když byl navržen na premiéra úřednické vlády :-([Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 5326 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP ČTK BIS

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,