phpRS
Dnešní datum: 13. 07. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚervenec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Z pera dopisovatelů

* Politici v ČR po 21 letech

Vydáno dne 01. 04. 2011 (11440 přečtení)

Nejhorší vládu jakou ČR po roce 1989 měla máme dnes! Žádná předchozí nebyla tak trapná a ubohá jako tato současná. Jednotlivé kroky reforem jsou ubohé, nepromyšlené a diletantské a to tak, že její slovutní tvůrci je v kratičkých časech zcela zásadně sami mění! Žádné úspory, žádná likvidace předražených státních zakázek, žádná sebereflexe chybujících ministrů a jejich potrestání, žádné potlačení korupce, žádné odstoupení z funkce, ale jen vysávání, zdražování, likvidace státních zařízení, rozprodávání obecního majetku, lži a lži a lži.

Toto není vláda, ale nepodařená taškařice, jež zavede ČR ke dnu. Vládu vede Nečas a tak zkrátka nastává NEČAS v Čechách, na Moravě a Slezsku!Politici v ČR po 21 letech

když sleduji politické dění v posledních 21 letech nových dějin ČR po roce 1989, nenapadá mne žádná jiná myšlenka než ta, že v nejvyšších politických funkcích je drtivá většina politiků služebně vyžilá, přestárlá, nekompetentní, diletantská a jejich potenciál co do myšlenkových schopností a soudnosti naprosto již vyčerpaný.

Většina volených politiků a funkcionářů státní správy je přestárlá věkem, nebo přestárlá délkou působení ve svých funkcích. Celých 21 let v nejvyšších postech vidíme prakticky stále stejné obličeje, bez ohledu na výsledky voleb občanů se do funkcí etablují různými machinacemi a politickými hrátkami stále stejné osoby, jen tu a tam je vidět nová tvář a obvykle ne nadlouho.

Stejný důvod přestárlosti a vyčerpanosti je i z pohledu schopnosti vnímání reality a občanských potřeb současnosti, kdy jejich mozková kapacita je naprosto vyčerpaná a zkreslená dlouhodobým působením v politických funkcích, kdy jejich vlastní životní materiální podmínky výrazně a mnohonásobně v osobních příjmech převyšují příjmy obyčejných občanů, pro které mají jako volení zástupci pracovat a po této dlouhé době a degradaci naprosto již nejsou schopni pro své voliče nic pozitivního udělat, mimo tvorby stupidních, nelogických, nefunkčních a špatných zákonů, při neustálých změnách a doplňcích zákonů a vyhlášek a při kde jakých dalších naprostých hovadinách.

Drtivá většina jejich konání není motivována službou pro své voliče, pro vytváření lepších, slušnějších a přístupnějších podmínek pro žití voličů - občanů, ale je evidentní, že je motivována převážně a výlučně osobními ambicemi k udržení svých funkcí, koryt a svých oficiálních i neoficiálních nadstandardních příjmů. Díky zákonům jako je poslanecká imunita a naprostá nefunkčnost Státních zastupitelství, Policie a soudů, které si vytvořili a zcela určitě ne na základě přání voličů – občanů jsou naprosto trestně nepostižitelní. To opravdu není demokracie, to je absurdistán nejtemnějšího kalibru!

[Akt. známka: 1,13 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Svobodný občan | Počet komentářů: 3010 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BiS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,