phpRS
Dnešní datum: 13. 07. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚervenec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Press

* Senátor Štětina podal trestní oznámení na BIS

Vydáno dne 28. 05. 2008 (9037 přečtení)

Tisková zpráva senátora Jaromíra Štětiny. ! Pokud budou potrestáni viníci causy Čunek, zákonitě musí následovat trest viníkům causy Hučín, protože jsou to v justici titíž a také stejné činy !

! Pokud budou potrestáni viníci causy Čunek, zákonitě musí následovat  trest viníkům causy Hučín, protože jsou to v justici titíž a také stejné činy !

 

Senátor Štětina podal trestní oznámení na BIS


Tisková zpráva senátora Jaromíra ŠtětinyDne 27. května podal senátor Jaromír Štětina  u obvodního zastupitelství pro Prahu 1  (JUDr. Jaroslav Kučera) trestní oznámení na neznámého pachatele pro podezření ze zneužití pravomocí veřejného činitele. Senátor Jaromír Štětina předal 31. ledna státnímu zastupitelství důkazy o tom, že se BIS a její důstojníci protiprávně vměšovaly do činnosti severomoravských orgánů činných v trestním řízení řešícím případ Vladimíra Hučína.  Tyto důkazy předal senátor Štětina Komisi pro kontrolu činnosti BIS Poslanecké sněmovny již v listopadu minulého roku.


„Komplot  přerovských orgánů činných v trestním řízení a řady důstojníků BIS, který měl za cíl kriminalizovat a zničit Vladimíra Hučína,  byl bezúspěšný. Soudy všech instancí  Vladimíra Hučína zcela osvobodily. Je třeba, aby příslušné orgány zjistily, proč sedm let státní orgány ničily Hučínovi život, kdo nese odpovědnost za to, že zcela nevinný člověk seděl rok za mřížemi. Věřil jsem, že příslušná komise Poslanecké sněmovny podíl BIS na Hučínově případu prošetří. Komise pro kontrolu činnosti BIS však už půl roku hraje mrtvého brouka. Proto jsem trestní oznámení podal,“ říká  Jaromír Štětina.Pavla Hájková


tisková mluvčí senátora Jaromíra Štětiny

tel. 776742420V Praze dne 28. 5. 2008

 

- - - - - -

 

Prohlášení kpt. BIS Vladimíra Hučína ke dnešnímu výslechu Přerově

 

Na základě opakované výzvy PČR - služby kriminální policie a vyšetřovaní Ostrava, jsem byl dne 28.května 2008 vyslechnut vrchním komisařem kpt. Bc. Romanem Serafínem a spol., ve věci ohrožení utajovaných informací. Bylo mi sděleno, že senátor Jaromír Štetina se dostal k nějakým dokumentům, které mají různý stupeň utajení a je tedy nutné vyšetřit, kdo tomuto senátorovi tyto utajované dokumenty předal. Já jsem se vyjádřil v tom smyslu, že využívám svého práva a odmítám se k věci vyjádřit (Zákon č. 283/1991, Sb. o PČR ve znění pozdějších předpisů § 12 ods. 3, 4).

 

K tomu jsem dále uvedl, že tak činím z toho důvodu, neboť na vedoucích místech BIS, PČR, státních zastupitelstvích a justice doposud setrvávají osoby, které se významně podílely na mém nezákonném odstranění z BIS, zatčení a vazebním uvěznění.

 

Konkretizoval jsem např. vrchní státní zástupkyni v Olomouci JUDr. Lenku Šromovou, okr. státní zástupkyni v Přerově JUDr. Janu Staňkovou, současného ředitele BIS gen. Jiřího Langa, vedení Okr. ředitelství PČR Přerov v čele s plk. JUDr (SNB) Jiřím Zlámalem, vyšetřovatele zvláštního odboru Úřadu vyšetřovaní ČR pplk. Ing. Ondřeje Starého a další.  

 

K těmto jsem se vyjádřil s tím, že jsou součástí zločinného spolčení, které bylo iniciováno představiteli ČSSD a KSČM. V průběhu jednání na PČR v Přerově jsem zjistil,  že toto vyšetřování je iniciováno Inspekcí BIS a jejím Odborem vnitřní bezpečnosti (OVB). Věc je dozorována krajským státním zástupcem v Olomouci JUDr. Lvem Novákem, který se v době mého trestního stíhání jako krajský státní zástupce podílel na vypracovaní obžaloby proti mé osobě.

 

Je zřejmé, že nechvalně známé - zprofanované vedení BIS a další, zneužijí veškerých svých pravomocí k tomu, aby společně zabránili odhalení své zločinné činnosti z období vlády ČSSD. Předmětné utajované dokumenty jsem sice neviděl, ale mám zato, že obsahují důkazy o spolupráci mezi vedením BIS, státním zastupitelstvím, PČR a justice s cílem mne nejen odstranit z BIS, ale i na řadu let uvěznit jako pachatele bombových útoků na Přerovsku. 

 

Vladimír Hučín, Přerov, 28.5.2008

 

- - - - - -

 

Ad Dementi Vladimíra Hučína

 

Když už takováhle lež medií, tak musí mít někdo dost nahnáno! Od policie odešel soudruh Šošovička z causy Čunek..."Něco se děje".

 

Jistě, útok proti ústavnímu činiteli, křivé obvinění ústavního činitele, nemůže zůstat nepotrestáno jako např. evidentně prokázané trestné činy soudce Nagye. Vůči Nejvyššímu soudu bude mít smysl podat stížnost pro porušení zákona  a trestné oznámení za schvalování trestného činu a nadržování, ovšem nařízení Benešové, navádějící k bagatelizaci trestných činů soudců a státních zástupců je v podstatě rovněž kvalifikovatelné jako nabádání k trestnému činu, nezabránění trestnému činu, podílnictví na trestném činu, nebo podobný trestný čin.... Což by se  mohlo dnes i obrátit proti ní!

 

A následně, Vladimír Hučín sice nebyl činitel ústavním... Ale stejný trestný čin byl zřejmě spáchán stejnými osobami justice - křivé obvinění v souběhu se zneužitím pravomoci veřejného činitele. Pokud  budou potrestáni viníci causy Čunek, zákonitě musí následovat  trest viníkům causy Hučín, protože jsou to v justici titíž a také stejné činy. Krom útoku na ústavního činitele. 

 

Vladimír Kebrle, 27.5.2008


[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 905 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,