phpRS
Dnešní datum: 13. 07. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚervenec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Press

* CHCI PRÁVO I PRO VÁS

Vydáno dne 02. 08. 2006 (7047 přečtení)

Nálezem Ústavního soudu jsem po šestnácti letech nemalého úsilí dosáhl plné rehabilitace všech mých předlistopadových aktivit na poli protikomunistického odboje. Po více než pěti letech strávených za mřížemi je můj trestní rejstřík konečně čistý.

Vážení přátelé, spoluobčané,

po zralé úvaze a pod vlivem zásadních událostí jsem se rozhodl ucházet se o Vaši důvěru v senátních volbách. Kandiduji jako nezávislý ve volebním obvodu Prostějov na kandidátní listině Konzervativní strany.

Na tuto myšlenku mě „navedl“ můj přítel, nepřehlédnutelný senátor Jaromír Štětina, který mě pozval ke spolupráci do Senátu jako odborníka v bezpečnostní oblasti.

Víte, že v minulých letech jsem odmítl nabídky na kandidaturu od několika stran a hnutí. Vážil jsem a vážím si stále jejich důvěry, ale důvod byl zřejmý - ve vykonstruovaném procesu, který byl proti mně veden od roku 2001, jsem čelil obviněním ze sedmi trestných činů a hrozilo mi až 12 let vězení. Mou prioritou bylo nestrávit zbytek života za mřížemi, očistit mé jméno a ukázat komu a proč vadily mé postoje, kdo zosnoval spiknutí za účelem mé dehonestace a odklizení z veřejného života.

Před pěti lety mě uvěznili v Pankrácké věznici. Byl jsem zločinnými silami levice odtržen od rozdělané práce důstojníka Bezpečnostní a informační služby (BIS), do které mě doporučili bývalí političtí vězni komunistického režimu. Řízená mediální kampaň živená aktéry tohoto spiknutí mě zprvu líčila jako nebezpečného zločince. Po roce nezákonné vazby následovaly desítky soudních stání. Nikdy jsem neztratil víru v to, že se ke své práci jednoho dne vrátím. Letos se mi i s vaší pomocí konečně podařilo svou nevinu prokázat. Čas potvrdil, jak nezbytné je pokračovat v oblasti bezpečnostních prověrek, dysfunkce státní správy, levicového extremismu a terorismu.

Nálezem Ústavního soudu jsem po šestnácti letech nemalého úsilí dosáhl plné rehabilitace všech mých předlistopadových aktivit na poli protikomunistického odboje. Po více než pěti letech strávených za mřížemi je můj trestní rejstřík konečně čistý.

Doufal jsem, jako většina občanů, že politická situace se v naší zemi po letošních parlamentních volbách podstatně zlepší. Za stavu, kdy zůstává řízení státu v rukou nebezpečných intrikánů, není naděje, že se cokoli změní k lepšímu. Přihlížet nečinně čtyři dlouhé roky této nečisté hře s námi občany by bylo nad mé síly.

Nosím v sobě pocit velkého dluhu vůči veřejnosti, která se v nejtěžších chvílích postavila na moji stranu. Jsem připraven jej bezezbytku splatit všem, kteří mě podporovali a pomoci i mnoha dalším, jejichž tváře zatím neznám. Znám ale mnohé jejich příběhy. Díky publicitě kolem mé osoby jsem byl zavalen velkou spoustou podnětů a žádostí o radu a pomoc. Naše země je plná křivd na lidech, kteří se marně snaží dobrat práva. Já měl velikou výhodu, že v době, kdy jsem po roce 1989 předsedal občanským komisím a poté působil jako důstojník tajné služby, jsem získal dostatek potřebných důkazů. Bez nich a vašeho tlaku na odtajnění inscenovaného procesu by mě justiční aparát - za pomoci Státního zastupitelství, Policie a BIS - rozemlel na prach. Ve vysokých funkcích mnoha státních institucí dodnes sedí bezcharakterní prospěcháři s děsivou minulostí. Systém je prostoupen staronovými mafiemi. To se musí změnit!

Z pozice senátora chci k této změně přispět. Budu pokračovat v práci na zlepšení právního prostředí a naší společné bezpečnosti. Pro tento cíl jsem neváhal mnohokrát riskovat své zdraví i svobodu a na rozdíl od jiných jsem obětoval i různé výhody, kterých se mi v polistopadové kariéře dostalo.

Dosáhl jsem s vámi právo pro sebe a nyní

CHCI PRÁVO I PRO VÁS

Ani nyní to nebude lehké, ale věřím, že to společně dokážeme

Vladimír Hučín[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: Vladimír Hučín | Počet komentářů: 197 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,