phpRS
Dnešní datum: 13. 07. 2024  Hlavní stránka :: Seznam rubrik :: Download :: Weblinks  

Novinky
17.02.2011:

Zpráva o poměrech v NVÚ Minkovice !! Kopie důležitého samizdatu z roku 1984


19.08.2007: POZOR - VSTUP !
V hlavním menu je nově VSTUP pro psaní příspěvků. Uživatelské jméno je anonym a heslo též anonym. Po napsání příspěvku je nutno redakci o této skutečnosti poslat e-mail uveřejněný vlevo dole KONTAKT.

10.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - sobota
09.06.2007: 14. rockový Zelený tulipán - pátek
12.01.2007: POZOR POZOR !
Neplatné e-mailové adresy v komentářích a osobní invektivy budu nemilosrdně mazat!

06.12.2006: OpenOffice.Org slaví již šesté narozeniny !!!
Zapomeňte na Microsoft Office za víc jak 10.000 Kč! Zde jsou: Další podrobnější informace.

Kalendář
<<  ÄŚervenec  >>
PoÚtStČtPáSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31     

Nejčtenější články

Neexistuji vhodna data!


Přihlášení

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


Kdo je On-Line?
Neznámý čtenář

Informace o Free.cz

Press

* Tiskové prohlášení Jiřího Jehličky - Praha, pomník Jana Palacha a Jana Zajíce 15. června 2006

Vydáno dne 16. 06. 2006 (8525 přečtení)

Foto dokumentace: ZDE


15.6.2006 v 10:00 hodin v rámci tiskového prohlášení Jiří Jehlička, tvůrce protikorupčního systému CERD ČR potvrdil pravost důležitých částí Kubiceho zprávy. V roce 2002-2003 zastupoval v Praze ruské společnosti, které měli velmi dobré vztahy s rodinou Kočků. Kubiceho zpráva neuvádí žádná svědectví. Rozhodl se zastat Kubiceho a osobně potvrdit pravdivost většiny informací. Pokud Bárková v kauze Gross byla pro veřejnost nepřijatelná, tak rodina Kočků je velmi dobrým mostem mezi státní správou a podsvětím. Bárková je proti rodině Kočků odvárek !

Dlouho se rozhodoval o tomto kroku, neboť očekává ze strany Paroubka účelovou diskreditaci a nepředvídatelné kroky z ruskojazyčného podsvětí, kterým jsou tito lidé třeba jen zprostředkovaně obklopeny.

Cituji: „Někdo už konečně musel říci nahlas, že pan Paroubek je zlo pro tuto společnost. Lidé si musí uvědomit, že tento politik hájí své zájmy a nikoliv zájem občanů. Svým prohlášením jsem se vystavil ohromným bezpečnostním rizikům pro sebe i svou rodinu.“ V České republice Policie není garantem objektivního vyšetřování.


Tiskové prohlášení Jiřího Jehličky - Praha, pomník Jana Palacha a Jana Zajíce 15. června 2006 


Foto dokumentace: ZDE


15.6.2006 v 10:00 hodin v rámci tiskového prohlášení Jiří Jehlička, tvůrce protikorupčního systému CERD ČR potvrdil pravost důležitých částí Kubiceho zprávy. V roce 2002-2003 zastupoval v Praze ruské společnosti, které měli velmi dobré vztahy s rodinou Kočků. Kubiceho zpráva neuvádí žádná svědectví. Rozhodl se zastat Kubiceho a osobně potvrdit pravdivost většiny informací. Pokud Bárková v kauze Gross byla pro veřejnost nepřijatelná, tak rodina Kočků je velmi dobrým mostem mezi státní správou a podsvětím. Bárková je proti rodině Kočků odvárek !


Dlouho se rozhodoval o tomto kroku, neboť očekává ze strany Paroubka účelovou diskreditaci a nepředvídatelné kroky z ruskojazyčného podsvětí, kterým jsou tito lidé třeba jen zprostředkovaně obklopeny.


Cituji: „Někdo už konečně musel říci nahlas, že pan Paroubek je zlo pro tuto společnost. Lidé si musí uvědomit, že tento politik hájí své zájmy a nikoliv zájem občanů. Svým prohlášením jsem se vystavil ohromným bezpečnostním rizikům pro sebe i svou rodinu.“


V České republice Policie není garantem objektivního vyšetřování.


V úterý 20.6.2006 v 17.00 hodin na plánované demonstraci na Václavském náměstí zveřejní část trestního oznámení na Jiřího Paroubka. „Pokud je lidem jedno kdo je v politice, nemá cenu další demonstrace svolávat. Pak si určitě toho Paroubka zasloužíme.“


Toto tiskové prohlášení učinil u pomníku Palacha, neboť takovéto prohlášení považuje v České společnosti za možnou sebevraždu.


Na otázku co očekává odpověděl takto: „Určitě zas někdo podá trestní oznámení, začne slovní útok na mou osobu. Paroubek se postaví do role chudinky se slovy, že to myslí s touto zemí upřímně.“


“Kočka, který je velmi dobře znám v podsvětí se „bude bát o svůj život“. No uvidíme čeho se začnu bát já a jaký dopad to bude mít na život můj. Snad to lidi ocení. Pokud se lidi neprobudí tak 20.6.2006 to bude poslední demonstrace. Již z té předešlé vyzařovalo něco jiného než mělo.“


“V ČR se opět zavírá a účelově obviňuje !! Dost lidí tu bohužel věří ve spravedlivé rozsudky založené na jednom soudci. Uvidíme snad toho nebudu litovat…“

 

P.S.

Jiří Jehlička informoval přítomné zástupce médií cca 45 minut. Celé natáčela TV NOVA a ČT1, ČTK a ČRo. Bude ukázkou svobody medií a jejich nezávislosti, co nám dnes večer ve zprávách a v jaké formě ukáží?! Byl pořízen i kvalitní zvukový záznam, který bude šířen po Internetu. Pozvání a základní informace na úterní demonstraci 20.6.2006 od 17.00 hodin následují zítra. Míra účasti občanů může velmi podstatně rozhodnout o tom, zda-li se vydáme cestou do minulosti, nebo budoucnosti. Prosím šiřte a mobilizujte všechny vaše známe a přátele, využívejte všechny vám dostupné prostředky a zdroje k informování mládeže a spoluobčanů – přijďte v co největším počtu. Jde o budoucnost naší země, jde o záchranu dobrých mravů, jde o zachování naděje na vybudování skutečné demokracie a svobodné společnosti sebevědomých občanů! Je to vaše svobodná volba (zatím ještě) a vaše odpovědnost, kterou vám nikdo neodejme!

 

Jan Šinágl

15.6.2006

 

Tisková zpráva o politické mafii, kterou nikdo nechce slyšet

Jindřich Tichý

 

Jedním z hlavních organizátorů demonstrací na Václavském náměstí z posledních dnů proti Jiřímu Paroubkovi je pan Jiří Jehlička. Ve středu 14.06.2006 ohlásil své prohlášení formou tiskové konference na čtvrtek 15.06.2006 na 10.00 hodin, ve které uvede závažná fakta k propojenosti mafií s politickými a vládními činiteli.

 

Na místě ve stanoveném čase bylo připravena skupinka fotografů, kameramanů a novinářů, z nichž jediná zjevně označena byla Mladá fronta. Z četných televizních kamer byla, podle štítku, identifikovatelná TV Nova, na druhé ČT.

 

Pan Jedlička pronesl své prohlášení, z části z připraveného papíru, z části živě a částí na dotazy novinářů. Informační podstatou jeho prohlášení byla tato fakta:

 

a)     Pan Jehlička uvedl, že je vypracováno trestní oznámení, ve kterém je několik desítek bodů ke kriminálním kauzám, korupci a propojenosti mafií s politickými a vládními kruhy. K tomu uvedl, že poprvé před 14 dny a podruhé před třemi dny kontaktoval sekretariát Policie ČR, útvar ÚOOZ, kde nabídl závažná svědectví v souvislosti s kauzami a korupcí, návazná na zprávu šéfa ÚOOZ, Kubiceho. Ani v prvním, ani v druhém případu nabídky závažných svědectví však nebyl ani přijat, ani vyslechnut. Policie o jeho informace nejeví zájem, ačkoliv se mají týkat vládních představitelů s důkazy, že p. Kočka je skutečně členem pražského podsvětí,  proč a jak jsou návaznosti na premiéra Paroubka a další osoby.

 

b)     Pan Jedlička uvedl, že v roce 2003 působil ve firmě Milamed group s.r.o, kde měl za pracovní úkol, jako manažer, pracovat na vytváření kontaktů a schůzek mezi zahraničními osobami u nás podnikajícími, napojenými na organizovaný zločin a policii, konkrétně s útvarem ÚOOZ. Tato firma byla a u některých osob stále je, dle aktuálního výpisu z obchodního rejstříku, ve vlastnictví Vladimir Molojaroslavtsev (Ruská federace), Dmitry Ghiglintsev (Praha 9), Varshavskaya Zhanetta (Ruská federace), Morozov Alexander (Uzbekistán), Kim Marina (Uzbekistán), Demydiv Oksana (Ukrajina), Volog Oleg (Moldova).

 

c)      Pan Jehlička uvedl, že jeho činnost ve firmě Milamed Group s.r.o řídili tajně policisté z útvaru ÚOOZ, kteří nikdy nevystupovali jménem a používali přezdívky. Kontaktní policista pana Jehličky na četných schůzkách, dle jeho slov, byl policista s přezdívkou Colombo.

 

d)     Na otázku, kterých osob ve vládních kruzích se propojenost s mafií týká, pan Jehlička uvedl především osoby Kočka, Sobotka, Paroubek a dalších napojení na pražskou radnici.

 

Tiskové prohlášení pana Jehličky je souběžně také testem míry a vlivu vládní cenzury (nebo také testem vyváženého vládního ticha) kolem politických afér. Je před námi, zda média a zejména televize, podrobně informují o podstatě nabízených svědectví a informacích, obsažených v tiskovém prohlášení proti vládní korupci, nebo zda budou odsunuta, stejně jako na ministerstvu vnitra, pod špionážní taktovkou bývalého pracovníka BIS, plného bývalých příslušníků STB, ministra Bublana, dnešního ministra Vnitra.

 

Po kauze Hučín, který rozkrývá dodnes aktivní komunistické a estábácké praktiky v BIS, Policii a českých soudech a kterou se snaží vládní politické prokomunistické skupiny již roky ututlat, je na stole další přímé svědectví pana Jehličky, jak, kým a kudy v posledních letech probíhaly různé cesty organizovaného zločinu, napojeného na vládní špičky.

 

V dnešní aktuálně pohnuté době, kdy se komunisté zmocnili prostřednictvím Paroubka celé síly strany ČSSD, kdy opět usilují o uchopení moci pomocí politických intrik zneužitím demokracie, zákonů a různých pozičních postavení, které již v minulosti obsadili svými lidmi, v době kdy komunisté bijí na poplach, snaží se zanést mezi lidi opět svou ideologickou propagandu o hodných komunistech tehdy i dnes a vydírají celý národ, jsou svědectví o zákulisních praktikách socialistických a komunistických prominentů či pohlavárů obzvláště závažná.

 

Faktem je, že v této zemi dnes nelze uvažovat pouze o čistě politickém spekulativním pozadí. V této zemi byly nastaveny existenční podmínky politických mafií tak, aby zákony a struktura společnosti nahrávala malým a vybraným zájmovým skupinám a těm profesím, oborům a firmám, potažmo osobám, které vládnoucí zájmové skupiny přirozenou cestou potřebují ke své existenci a k tomu, aby s udržely u moci.

 

Tyto skupiny a profese mají samozřejmě vytvořeny  podmínky a nastaveny evropské platy a příjmy tak, aby dosahovaly 50 až 100 tisíc Kč měsíčně, na rozdíl od většiny národa, který přežívá na hraně, jako oslíček otřes se. Tyto skupiny a profese by mohly velmi rychle přijít o své jistoty a příjmy, pokud by nebyly poslušni vládnoucí garnituře politické mafie, počínaje tradičně poslanci této země, novináři, zpravodaji nebo licencemi na vysílání konče. Ovládat tento systém pokroucené demokracie, nerovných podmínek a mediální kamufláže pak již není nic těžkého a bývalí i dnešní komunisté v tom mají bohatou tradici.

 

Za velmi závažné a důležité je pak možné považovat i přirozené důkazy existence neo-komunistické cenzury, kdy jsou taková závažná svědectví logicky zatajována nebo zkreslována v médiích, případně úmyslně překroucena a znehodnocována. Žijeme v době mafií pod záštitou politických hrátek 21. století, bez ohledu na to, čí jsou.

 

Lidé budou žít v takovém deformovaném systému mafií tak dlouho, dokud se ho nezbaví. Zbavit se ho ale mohou pouze tehdy, pokud pochopí jak veliká síla a čím svazuje lidem životy i majetek a pokud postaví proti této mafií sílu větší. Dny odvážných a hrdinů jsou jen v pohádkách a mafiánská chobotnice si kvůli pouhým pohádkám kufry sama od sebe nesbalí.

 

Kdo chce žít a ne skomírat, musí pochopit, že pro to musí něco udělat. Ten kdo dnes ještě neskomírá si zase musí uvědomit, že pod současnou vládou chobotnice nemusí dlouho trvat a bude skomírat také a o budoucnosti našich dětí ani nemluvě.

[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 12] 1 2 3 4 5
Celý článek | Autor: BazMyslik | Počet komentářů: 243 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek | Zdroj: PUP BIS ČTK

Ceska_pozice
Nové elitní informační nezávislé internetové médium

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami
nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.
Kdo bude bez našeho souhlasu a bez změn šířit zde uveřejněné materiály, stává se naším nejlepším přítelem!
© 1949 ÷ 2007, POPPER Univerzál Projekt. Všechna práva vyjražena,