Šéf mezinárodněprávního odboru ministerstva financí Marek Šnábl by měl ihned odstoupit!

Autor: BazMyslik <bazmyslik@napismi.cz>, TĂ©ma: Press, Zdroj: PUP BIS ČTK, Vydáno dne: 26. 03. 2008

„Nabídl jsem zkrátka panu Kratochvílovi, že se buď dohodneme - nebo povolám tak dobré a drahé právníky, kteří budou stát třeba padesát milionů korun. A spor neskončím, dokud ho nevyhraji, protože na právníky pořád budu mít peníze. To zřejmě protistrana nechtěla riskovat,“ tvrdí Šnábl.

Toto vyjádření šéfa mezinárodněprávního odboru ministerstva financí Marka Šnábla je humus nejhoršího ražení, morální marasmus a ukazuje jasně jaký má přístup k právu a spravedlnosti. Spravedlnost a právo ho absolutně nezajímá, ale jen populistický pragmatický úspěch. Že při rozdělování grantů páchají státní úředníci nepravosti a přidělují – rozdělují veřejné peníze zřejmě ne podle regulí, ale podle klientelizmu, to je Šnáblovi evidentně fuk. Že se plýtvá veřejnými penězi v neprůhledných kauzach kde jakých bank a mnoha dalších jiných kauzách s lidskou krví apod., to též ho nezajímá. Nemíní nic měnit na nehospodárnosti státních úředníků, nemíní se zabývat korupčením veřejných činitelů, míní jen tvrdou rukou a cizími penězi (veřejnými) hrozit těm, co se domáhají spravedlnosti.

Šnáble, nekonáš a nechováš se tak, jak občan ČR potřebuje. S takovou morálkou ihned odstup ze všech veřejných funkcí! Chucpe!